ضمانت اصل بودن کالا

فقط کالای اصل در کالا تک

 کالا تک تضمین می کند که تمام کالاهای ارائه شده در سایت، اصل بوده و توسط شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و یا توسط مجموعه کالا تک  تامین شده است. مشتریان می توانند اطمینان خاطر داشته باشند که کالاهایی که از کالا تک  خریداری می نمایند، دارای هولوگرام و برچسب معتبر بوده، هیچ گونه دخل و تصرفی در اصل آن صورت نگرفته است و از مجاری قانونی وارد کشور شده است. همچنین باید به خاطر داشت که برند معتبر ارزش آفرین است و نه کشور سازنده. برای مثال بسیاری از کالاهای موجود در بازارهای ایران و جهان ساخت کشور چین هستند و دلیل این امر تنها خط تولید ارزان تر است.

فقط گارانتی اصل در کالا تک

 تمام محصولات ارائه شده در کالا تک  توسط نمایندگان رسمی برند ها در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. تمام این نمایندگان ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ ارائه ‌می کنند و گارانتی‌ آن ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. اسامی این نمایندگان در وزارت صنعت معدن و تجارت به ثبت رسیده است.

 بنابراین کلیه کالاهایی که در کالا تک عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت کالا تک به فروش نمی‌رسد. از این رو است که کالا تک اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.