EHSAN AFRUZ

بنیان گذاران شرکت احسان افروز EHSAN AFRUZ ابتدا این شرکت را با هدف انجام خدمات گازرسانی مسکونی ، تجاری و صنعتی با نام احسان گاز ثبت نمودند (سال ۱۳۶۶).

گروه صنعتی احسان افروز تولید کننده انواع سیستم های تهویه مطبوع و سردخانه و سایلنت باکس ماینر ، نماینده انحصاری کمپانی Smartcoll-ac انگلستان در خاورمیانه می باشد.

انجام خدمات این شرکت محدود به تعدادی از شهرستان ها بود که با گسترش فعالیت ها و افزایش پرسنل ، این شرکت آرام آرام فعالیت های خود را گسترش داده و با ثبت نام تجاری احسان افروز مشعل وارد فضای جدیدی از ارائه خدمات تاسیسات مکانیکی در سراسر ایران شد(سال ۱۳۷۲).

با اوج گیری ورود کالاهای چینی به کشور ، سیاستگزاران شرکت احسان افروز EHSAN AFRUZ بر آن شدند قدم هرچند کوچکی در زمینه کاهش وابستگی کشور عزیزمان ایران به این کالاهای اکثرا کم کیفیت بردارند و با ادغام چند شرکت کوچک تولید کننده(سال ۱۳۸۸) و نیز یاری خداوند متعال در مدت کوتاهی توانستند رزومه پرباری در این زمینه از خود برجای بگذارند.

شرکت احسان افروزبه شماره ثبت ۹۸۶۶۰ ثبت سراسری و با پروانه بهره برداری شماره ۲۲۹۷ به تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت رسیده است.

همچنین دریافت گواهینامه  CE (استاندارد اروپا)، ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10004 (مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مشتری) و تولید محصولات این گروه تحت لیسانس Smartcool-ac انگلستان می باشد که برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت احسان افروز افزود.

اکنون این شرکت در تلاش است تا با جذب نمایندگانی از سراسر ایران و جهان در جهت رشد و بالندگی صنعتی میهن عزیزمان ایران گام بردارد.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش دادن همه 6 نتیجه