DIMA RADIATOR

فیلـتر

نمایش 1–20 از 36 نتیجه

DIMA RADIATOR

شرکت فارس ماشین سومر افتخار دارد محصول جدید خود را تحت نام تجاری ” دیما رادیاتور” DIMA RADIATOR معرفی نماید . دیما رادیاتور محصولات خود را بر مبنای حفظ حقوق مشتریان و محیط زیست و کمک به اقتصاد خانوارها پایه گذاری و ضمن کاهش مصرف انرژی ، زیبایی و دوام را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد .

دیما محصولات خود را به صورت رادیاتورهای پره ای و در قالب بلوک های آماده در ابعاد مختلف به صورت انبوه با خط تولید کاملا مکانیزه و برای اولین بار در ایران از جنس استیل ضد زنگ گرید 304 ( Stainless Steel ) تولید و به بازار عرضه می کند.

دکوراسیون مدرن حق هر ایرانی است.

محصولات استیل دیما در راستای حفظ حقوق مصرف کننده و سلامت محیط زیست پایه­ گذاری شده است و ضمن کاهش مصرف انرژی، زیبایی و دوام را برای شما به ارمغان می­ آورد. این مجموعه عظیم و هدفمند بر آن است که با تکیه بر توانمندی مهندسان و تکنسین­ های ایرانی و جهانی گامی نوین در جهت  ارتقای طراحی داخلی نوین بردارد. رادیاتور استنلس استیل (استیل ضد زنگ) دیما رادیاتور با طراحی کاملا علمی- مهندسی حرفه ای علاوه بر راندمان حرارتی مطلوب، زیبایی و جذابیت را به منزل شما هدیه می کند.

رادیاتور های استیل DIMA RADIATOR به منظور هماهنگی بيشتر با دكوراسيون داخلی منزل در انواع مختلف رادیاتورهای عمودی و رادیاتور افقی و رادیاتور حوله خشک کن حمام در رنگهای نقره ای مات (خود رنگ) و طلایی مات ( در برخی از مدلهای عمودی و افقی )توليد می شود.

dima radiator
دیما رادیاتور
اطلاعات بیشتر ...