VAILLANT

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

وایلانت VAILLANT

پکیج شوفاژ دیواری و زمینی و موتورخانه ای

 وایلانت VAILLANT

گروه صنعتی وایلانت ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد و دفتر مرکزی مجموعه وایلانت در رمشاید آلمان واقع شده اس.. در این کمپانی 12 هزار نفر در سراسر جهان مشغول به کار هستند و دارای گردش مالی به ارزش 2.3 میلیارد یورو می باشد که این امر باعث شده است که گروه وایلانت در جایگاه دومین کمپانی بزرگ در این بخش در اروپا قرار گیرد.
این مجموعه تمرکز ویژه فعالیت های خود را در زمینه رشد محصولات سبز، صرفه جویی در انرژی و محصولات سازگار با محیط زیست قرار داده است که شرایط برای دستیابی رشد پایدار و سود آور محقق گردد.
تاریخچه
تاریخچه وایلانت به سال 1874 بر می گردد، زمانی که یوهان وایلانت در رمشاید آلمان این شرکت را تاسیس کرد. از آن پس وایلانت یک رهبر در بازار فن آوری گرمایش و تهویه بوده است.

1874 – فصلی تازه در یک داستان شگفت انگیز

یوهان وایلانت، فرزند دهم خانواده اش، مجموعه کارگاه مسگری و ساخت پمپ خود را در سال 1874 تاسیس کرد.

Vaillant – بیش از 145 سال پر از نوآوری داستان موفقیت Vaillant در سال 1874 آغاز می شود: یوهان ویلانت به عنوان دهمین فرزند یک خیاط چیره دست، راه جدیدی را می شکند و تجارت صنایع دستی خود را به عنوان یک چکش مسی و سازنده پمپ در رمشاید تأسیس می کند. امروزه، Vaillant به عنوان یک تولید کننده پیشرو، بازار فناوری گرمایش، تاسیسات و تهویه مطبوع را شکل می دهد و بیش از 145 سال است که با نوآوری های تکنولوژیکی و اولین های جهان متقاعد کننده بوده است. Vaillant از Remscheid به سراسر جهان رفت و اکنون در بیش از 60 کشور حضور دارد. 14000 کارمند حدود 2.6 میلیارد یورو در سراسر جهان فروش دارند. به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار در کشورهای مربوطه، شرکت های ملی به طور مستقل راه اندازی می شوند.

خرگوش عید پاک به عنوان چهره غیرقابل انکار این برند رویدادی در یکشنبه عید پاک 1899 نیز در موفقیت شرکت Vaillant نقش داشت. یوهان ویلانت روزنامه را برمی دارد تا در آرامش بخواند. هنگام ورق زدن ماهنامه “Alte und Neue Welt” (دنیای قدیم و جدید)، ناگهان با تصویری کنجکاو روبرو می شود: خرگوشی از تخم بیرون می آید. کوتوله های گونه قرمز و حیوانات کوچک زیبا در اطراف تخم مرغ ایستاده اند و از شگفتی شگفت زده می شوند. Johann Vaillant مجذوب شده و تصمیم می گیرد تصویر و حق چاپ را بخرد، زیرا خرگوش باید علامت تجاری شرکت او شود. او از سال 1899 محصولات، کاتالوگ‌ها و بروشورهای Vaillant را تزئین می‌کند و به این ترتیب یک نام تجاری غیرقابل انکار ایجاد می‌کند. از آن زمان، مردم همدردی، محصولات نوآورانه با بالاترین کیفیت و خدمات شایسته به مشتریان را با برند Vaillant مرتبط کردند. امروزه خرگوش مشهورترین آرم فناوری گرمایش در اروپا است. در آلمان از هر 10 نفر 7 نفر او را می شناسند.

خرگوش در تخم همیشه مطابق با زمان بوده است در تاریخ طولانی خود، لوگوی Vaillant بارها و بارها با فرآیندهای چاپی جدید و جدید سازگار شده است. اولین طراحی مجدد در سال 1929 انجام شد و مشخصاتی را تعیین کرد، که تمام تجدید نظرهای بعدی تفاوت قابل توجهی با آنها ندارند: خطوط و خطوط واضح باعث می شود خرگوش شیک تر به نظر برسد و با درک معماری آن زمان مطابقت داشته باشد. تخم مرغ به عنوان یک قاب، شکل مشخصی به لوگو می دهد. علاوه بر این، اکنون لوگو حاوی کلمه “Vaillant” است و به اصطلاح به یک برند کلمه-تصویر تبدیل می شود. در نتیجه، هویت برند تقویت می شود.

در آغاز دهه 1950، نام Vaillant در آلمان بسیار شناخته شده بود. در سال 1953، حروف Vaillant اضافه شد “Geyser” (=بویلر) تا بر اهمیت آن تاکید شود. در رونق اقتصادی، تخم مرغ در یک جعبه محافظ قرار می گیرد که بیانگر قدرت، قدرت و شایستگی است. در آغاز دهه 1990، لوگو با رنگ سبز شرکتی ابعاد طراحی بیشتری پیدا کرد. پس از بازبینی های بیشتر در سال‌های 1993 و 2003 – با حروف جداگانه به رنگ سبز شرکتی – زمان تغییر دوباره در سال 2020 فرا رسیده است: دیجیتالی‌سازی پیشرفته تضمین می‌کند که آرم Vaillant نه تنها بر روی محصولات و رسانه‌های چاپی نمایش داده می‌شود، بلکه به طور فزاینده‌ای به صورت دیجیتالی، به عنوان مثال در گوشی های هوشمند به همین دلیل است که خرگوش Vaillant ظاهر بصری جدیدی به خود گرفته است. گونه‌های تیز شده و گوش‌های دراز ظریف، او را جوان‌تر، شاداب‌تر و باهوش‌تر نشان می‌دهند. اکنون تخمک به وضوح به عنوان یک کانتور قابل تشخیص است. حروف مدرن و باریکتر با فضای بیشتر بین حروف، خوانایی بهتر را به خصوص در رسانه های دیجیتال تضمین می کند. افکت سه بعدی با گرادیان رنگ که از سال 2009 به لوگوی Vaillant شکل داده است حذف شده است. آنچه باقی مانده است، رنگ سبز معمولی Vaillant است که یک رنگ منحصر به فرد با ارزش تشخیص قوی است. Vaillant به سادگی همیشه یک مارک سبز بوده است!

اطلاعات بیشتر ...