ANIT

فیلـتر

نمایش 1–20 از 71 نتیجه

ANIT آنیت تولید کننده انواع سیستم های گرمایشی رادیاتور

گروه صنعتی anit-radiator آنیت تولید کننده و سیستم های گرمایشی ، نسل نوین رادیاتور های لوکس ، دکوراتیو ، شیشه ای و حوله خشک کن را طراحی و به بازار عرضه نموده است.

رادیاتورهای آلومینیومی آنیت نه تنها از حیث شکل ظاهری ، بلکه از نظر کارکرد ، ظرفیت حرارتی و برتری های تکنولوژیکی تفاوت های قابل ملاحظه ای با رادیاتورهای دایکستی ، فولادی و قرنیزی موجود در بازار دارد .

استفاده از تکنولوژی های نوین همچون تکنولوژی دوجداره ، گرمایش یکنواخت ، تکنولوژی مایکروفین و … علاوه بر افزایش ظرفیت حرارتی باعث دریافت بالاترین شاخص انرژی در ایران ( 394 ) گردیده است .

همچنین سازگاری با شیر ترموستاتیک از دیگر ویژگی هایی است که رادیاتورهای آنیت را از محصولات مشابه متمایز می کند .

در ازای گرمایش بالا ، آنیت نسبت به رقبای خود در حوزه صرفه جویی در مصرف انرژی با افتخار در بازار ایران رکورددار می باشد .

آنیت به عنوان اولین تولید کننده رادیاتورهای شیشه ای و دکوراتیو ، تنوع قابل ملاحظه ای از طرح های زیبا را در اختیار مشتریان خود قرار داده است .

رادیاتور آنیت ترکیبی با شکوه از تکنولوژی و هنر

رادیاتور آنیت با تجربه ای موفق در تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی و با بهره گیری از متخصصین مجرب و طراحان خبره ی داخلی و خارجی (تحت لیسانس شرکت Anit Global) و نظارت مستقیم نماینده ویژه سازمان جهانی انرژی تکنولوژی های برتر خود را به بازار ایران و اروپا عرضه می دارد . این شرکت با ابداع تکنولوژی های متفاوت از قبیل مایکروفین، سیستم دو جداره ضد خوردگی و پوسیدگی و همچنین تکنولوژی ضد تولید گاز هیدروژن در حال حاضر تنها تولید کننده نسل جدید رادیاتورهای ترکیبی پر راندمان خانگی می باشد . باعث افتخار است اعلام نماییم ” سیستم گرمایش یکنواخت و گرید انرژی A رادیاتورهای آلومینیومی ” تنها منحصر به آنیت می باشد .

تکنولوژی ها و کیفیت فوق العاده این برند در کنار عرضه آن با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت جهانی، باعث افزایش تقاضای آن را در تمامی کشورهای منطقه و اروپا شده است تا ما هم بتوانیم توانمندی های خود را در بازار های جهانی به نمایش بگذاریم .

سایر فعالیتهای مجموعه آنیت :
قالب سازی و ماشین کاری دقیق Die Hard یکی از بخش های گروه صنعتی می باشد که با Joint Venture و سرمایه گذاری خارجی شرکت Ekstek Xp ترکیه به روزترین و بزرگ ترین خط تولید ساخت انواع قالب های صنعتی و ماشین کاری…

مجموعه کالاتک نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات گرمایشی آنیت را در استان قم دارد و تمامی محصولات آنیت را به صورت ارسال رایگان به تمامی شهرهای ایران ارسال می کند .

گواهینامه های و افتخارات

اطلاعات بیشتر ...