GRUNDFOS

GRUNDFOS

grundfosGRUNDFOS – پمپ – پمپ سیرکولاتورخطی – قطعات – گرمایش – آبرسانی

معرفی شرکت گراندفوس

Grundfos در سراسر جهان حضور دارد

از طریق 83 شرکت به طور مستقیم در 56 کشور جهان قابل دسترسی است و از طریق شبکه شرکای خود ، توزیع کنندگان و فروشندگان فرعی ، حتی در کشورهای دیگر نیز حضور دارد. این شرکت امروز حدود 19،280 نفر استخدام دارد. پول دون جنسن این شرکت را در سال 1945 از زیرزمین خود در Bjerringbro ، دانمارک تأسیس کرد. اولین پمپ ساخته شده پمپ آب بود. طی دهه ها ، مهارت های خود را بیشتر کرده است و تا به امروز ، انتقال آب به جایی که باید افتخار می کنیم. هنگام انجام این کار ، از حداقل انرژی ممکن استفاده کنید.

گراندفوس همواره باشعار مسئولیت پذیری، آینده نگری، نوآوری و اتکا به تفکری بشردوستانه، محصولات خود را سازگار با نیاز مصرف کننده و محیط زیست تولید مینماید.

این مجموعه با بیش از هفتاد سال فعالیت مستمر، همواره در تلاش است تا طیف گسترده ای از تولیدات شامل: پمپ های سیرکولاسیون، گریز از مرکز، مستغرق چاهی و دوزینگ پمپ با کاربری های گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع، آبرسانی و تقویت فشار، صنعتی، کشاورزی، آبیاری و فاضلاب همواره بعنوان برترین کمپانی تولید کننده در جهان شناخته شود. این شرکت باهدف افزایش بهره وری و کاهش مصرف انرژی و همچنین حفاظت از منابع آبی، پمپهایی با راندمان کاری IE4،IE3وIE5تولید نموده است.

تحقیق و توسعه مستمر به منظور پیشگامی در تولید و دستیابی به راه حل های مناسب در طراحی و عملکرد محصولات نوین، همواره از اولویت های گراندفوس بوده و در این راستا ارتباط دو سویه با مصرف کننده از اهداف شاخص این مجموعه به منظور تحلیل بازخورد تولیدات خود میباشد.

پمپ گراندفوس

محصولات گراندفوس

سیستمهای سیرکولاسیون
پمپ سیرکولاتورخطی (شفت مستقیم)
پمپ سانتریفوژ زمینی
سیستم آبرسانی (تقویت فشار)
سیستمهای آبهای زیرزمینی
سیستمهای تخلیه هرزآب(فاضلاب)
زمینی طبقاتی
 طبقاتی سانتریفیوژ

قطعات

گرمایش

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه