کدهای خطا پکیج شوفاژ

کد خطای انواع پکیج دیواری

کد خطای انواع پکیج دیواری

امروزه تقریبا تمامی پکیج های تولید شده از هر شرکتی دارای سیستم عیب یابی خودکار می باشند که این سیستم در صورت وجود عیب و خطا در عملکرد پکیج  با استفاده از کدها علائمی را نشان می دهد، هر کد نشان دهنده ی خطای خاصی در سیتم پکیج می باشد.

کد خطای انواع پکیج دیواری

در خانه وسایل و تاسیسات مختلفی وجود دارد که همگی به نوعی فضایی مناسب را می‌سازند . به جرات یکی از پراهمیت‌ترین تاسیسات گرمایشی ، پکیج دیواری است. البته که مشکلات پکیج دیواری می‌تواند سبب از بین رفتن آسایش افراد شود، به همین دلیل است که در برخی از مواقع عیب یابی پکیج دیواری می‌تواند مشکل گشا باشد.

پکیج ، مهمترین وسیله در منزل

یکی از مهم‌ترین وسایل منزل پیکج دیواری است و عملکرد صحیح پکیج دیواری بسیار حائز اهمیت است. چرا که پکیج دیواری نقش گرم کردن خانه و همچنین تامین آب گرم مورد نیاز خانه را بر عهده دارد. بهتر است بدانید که به صورت منظم باید به پکیج رسیدگی کنید و همچنین روش‌های نگهداری و استفاده صحیح آن را به خوبی بلد باشید.

رفع اختلال ( ارور ) در عملکرد پکیج

اغلب افراد به خوبی از پکیج دیواری نگهداری نمی‌کنند و تنها وقتی که پکیج از کار می‌افتد، اقدام به تعمیر آن خواهند نمود. توجه داشته باشید که لازم است به صورت سالانه توسط متخصصین مجرب اقدام به تعمیر و سرویس پکیج نمایید. تعمیرکار اولین کاری که برای تعمیر انجام می‌دهد، عیب یابی پکیج دیواری است، او مشکلات پکیج دیواری را بررسی نموده و نسبت به رفع هرگونه اختلال در عملکرد این سیستم، اقدام خواهد نمود.

ما در این مقاله تمامی ارور و خطا های انواع پکیج شوفاژ دیواری را گردآوردی کرده ایم.

آریستون
ایساتیس
وایلانت
رادیانت
آماتیس
ایران رادیاتور
بوتان
تاچی
ایمرگس
آلزان
باکسی
بایکان
بیاسی
پلار
دیمردکوم
دئوترم
روکا
ری
سونیه دوال
شاپه
فرولی
شفیع سازه
گلدایران
لامبرت
مارس
مگاترم
ناوین
نوافلوریدا
یونیکال
mehdi2iran
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه